SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P11
Hem
Seniorer
Herr-A
Herr B
U17
Dam-A
Fortuna IF / Dam div4
OldBoys
Fortuna FF Vän Bollen
Pojkar
P10
P11
P12
P13
P14
P15
P16
P17
Målvaktsträning
Flickor
F08-09
F10-11
F12-13
F14-15
F16-17
Utvecklingsgrupp Flick 07-08/09
Knattar
K18
K19
K20
Domare
Intranät
Tränarutbildningar
Styrelse
Kansli
Marknad
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Seniorer
Herr-A
Herr B
U17
Dam-A
Fortuna IF / Dam div4
OldBoys
Fortuna FF Vän Bollen
Pojkar
P10
P11
P12
P13
P14
P15
P16
P17
Målvaktsträning
Flickor
F08-09
F10-11
F12-13
F14-15
F16-17
Utvecklingsgrupp Flick 07-08/09
Knattar
K18
K19
K20
Domare
Intranät
Tränarutbildningar
Styrelse
Kansli
Marknad
Fortuna FF
- Tillsammans är vi
P11
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2023: P12 Nordvästra B3, höst
2023: P12 Nordvästra B3, vår
2023: P12 Nordvästra C3, vår
2023: P12 Nordvästra C4, höst
2023: P12 Nordvästra C4, vår
2022: P11 Nordvästra B1, höst
2022: P11 Nordvästra B2, vår
2022: P11 Nordvästra C2, vår
2022: P11 Nordvästra C3, höst
2022: P11 Nordvästra C3, vår
2022: P11 Nordvästra C4, höst
2021: P10 Nordvästra B3, höst
2021: P10 Nordvästra B3, vår
2021: P10 Nordvästra C1, höst
2021: P10 Nordvästra C1, vår
2020: P9 Nordvästra B2, vår
2020: P9 Nordvästra B3, höst
2020: P9 Nordvästra B3, vår
2020: P9 Nordvästra C2, höst
2020: P9 Nordvästra C2, vår
2020: P9 Nordvästra C3, höst
DECEMBER 2023
02
13:00
lör
13:00
Rydebäcks IP KG
Fortuna Fotbollsförening
- Helsingborg Östra IF
-
09
10:00
lör
10:00
Hedens IP plan 1
Råå IF -
Fortuna Fotbollsförening
-
10
16:50
sön
16:50
Höganäs Sportcenter
Per i Viken Cup 2023 -
Fortuna FF P11
-
30
12:55
lör
12:55
Strövelstorps idrottshall
Strövelstorp, 100-årscupen -
Fortuna Fotbollsförening
-
JANUARI 2024
05
08:00
fre
08:00
Helsingborgs Arena - A-hallen
Nyårssaluten lag Röd - Ramlösa Södra IF -
Fortuna Fotbollsförening
-
05
10:50
fre
10:50
Helsingborgs Arena - A-hallen
Nyårssaluten lag Svart - Hittarps IK -
Fortuna Fotbollsförening
-
06
11:30
lör
11:30
Helsingborgs Arena - B-hallen
Nyårssaluten lag Svart - Ramlösa Södra IF -
Fortuna Fotbollsförening
-
06
12:25
lör
12:25
Helsingborgs Arena - B-hallen
Nyårssaluten lag Röd - Helsingborg Östra IF -
Fortuna Fotbollsförening
-
13
11:00
lör
11:00
Rydebäcks IP KG
Fortuna Fotbollsförening
- Malmö City FC
-
20
10:00
lör
10:00
Maria Park konstgräs
Allerums GIF -
Fortuna Fotbollsförening
-
28
13:00
sön
13:00
Rydebäcks IP KG
Fortuna Fotbollsförening
- Råå IF
-
FEBRUARI 2024
04
10:00
sön
10:00
Åkarps Idrottsplats
Åkarp IF -
Fortuna Fotbollsförening
-
10
09:30
lör
09:30
Rydebäcks IP KG
Fortuna Fotbollsförening
- BK Olympic
-
11
15:30
sön
15:30
Höganäs Sportcenter
Höganäs BK -
Fortuna Fotbollsförening
-
MARS 2024
03
17:00
sön
17:00
Rydebäcks IP KG
Fortuna Fotbollsförening
- Eskilsminne IF
-
05
18:15
tis
18:15
Olympiafältet plan 10
Stattena IF -
Fortuna Fotbollsförening P11
-
09
16:30
lör
16:30
Rydebäcks IP KG
Fortuna Fotbollsförening
- Helsingborgs IF
-
16
11:30
lör
11:30
Hedens IP
Gantofta IF -
Fortuna Fotbollsförening
-
23
14:30
lör
14:30
Rydebäcks IP KG
Fortuna Fotbollsförening
- Brunnby FF
-
31
14:00
sön
14:00
Husarängens IP, Eslöv
Eslövs BK -
Fortuna Fotbollsförening P11
-
APRIL 2024
06
09:30
lör
09:30
Strövelstorp
Imex-cupen -
Fortuna Fotbollsförening
-