SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
F10-11
Hem
Seniorer
Herr-A
Herr B
U17
Dam-A
Fortuna IF / Dam div4
OldBoys
Fortuna FF Vän Bollen
Pojkar
P10
P11
P12
P13
P14
P15
P16
P17
Målvaktsträning
Flickor
F08-09
F10-11
F12-13
F14-15
F16-17
Utvecklingsgrupp Flick 07-08/09
Knattar
K18
K19
K20
Domare
Intranät
Tränarutbildningar
Styrelse
Kansli
Marknad
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Seniorer
Herr-A
Herr B
U17
Dam-A
Fortuna IF / Dam div4
OldBoys
Fortuna FF Vän Bollen
Pojkar
P10
P11
P12
P13
P14
P15
P16
P17
Målvaktsträning
Flickor
F08-09
F10-11
F12-13
F14-15
F16-17
Utvecklingsgrupp Flick 07-08/09
Knattar
K18
K19
K20
Domare
Intranät
Tränarutbildningar
Styrelse
Kansli
Marknad
Fortuna FF
- Tillsammans är vi
F10-11
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: DM F14 grp.5
2024: DM F14 Slutspel
2024: F14 Nordvästra B, vår
2024: F14 Nordvästra C1, vår
2023: F12 Nordvästra A, vår
2023: F13 Nordvästra B, höst
2023: F13 Nordvästra C1, höst
2023: F13 Nordvästra C2, vår
2022: F11 Nordvästra B1, vår
2022: F11 Nordvästra B2, höst
2022: F12 Nordvästra C, höst
2022: F12 Nordvästra C, vår
2022: Winter Cup
2022: Winter Cup
2021: F10 Nordvästra A, höst
2021: F10 Nordvästra A, vår
2021: F11 Nordvästra C, höst
2021: F11 Nordvästra C, vår
2020: F10 Nordvästra B, höst
2020: F10 Nordvästra B, vår
DECEMBER 2023
02
13:00
lör
13:00
Laröds IP
Hittarps IK -
Fortuna Fotbollsförening F10-11
-
JANUARI 2024
21
11:00
sön
11:00
Rydebäcks IP KG
Fortuna Fotbollsförening F10-11
- Ödåkra IF
-
FEBRUARI 2024
04
11:00
sön
11:00
Rydebäcks IP KG
Fortuna Fotbollsförening F10-11
- IK Wormo
-
MARS 2024
02
11:00
lör
11:00
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF -
Fortuna FF
3 - 1
03
11:00
sön
11:00
Västergårds IP
Eskilsminne IF -
Fortuna Fotbollsförening F10-11
-
09
11:00
lör
11:00
Valhall Park, konstgräs
Skäldervikens IF -
Fortuna FF
1 - 2
10
16:00
sön
16:00
Ulkavallen, Landskrona
Borstahusens bk -
Fortuna Fotbollsförening
-
16
13:00
lör
13:00
Rydebäcks IP, konstgräs 9-manna
Fortuna FF
- Hittarps IK
5 - 3
17
11:30
sön
11:30
Smörlyckan
Lunds FF -
Fortuna Fotbollsförening F10-11
-
APRIL 2024
06
15:00
lör
15:00
Laröds IP
Hittarps IF -
Fortuna Fotbollsförening
-
06
15:00
lör
15:00
Laröds IP
Hittarps IF -
Fortuna Fotbollsförening
-
10
18:30
ons
18:30
Höganäs Sportcenter Plan Norr 9-manna
Höganäs BK -
Fortuna FF svart
1 - 1
12
17:00
fre
17:00
Rydebäcks IP KG
Fortuna Fotbollsförening
- Malmö FF
-
17
18:30
ons
18:30
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF röd
- Vejby IF
-
20
14:00
lör
14:00
Olympiafältet Plan 8 9-manna
Stattena IF -
Fortuna FF röd
-
24
19:00
ons
19:00
Örby Vallen Plan B
Fortuna FF
- FC Staffanstorp
-
27
10:00
lör
10:00
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF röd
- Kullavägens BK
-
27
15:00
lör
15:00
Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
Hittarps IK röd -
Fortuna FF svart
-
MAJ 2024
03
18:30
fre
18:30
Söndrums IP D
BK Astrio -
Fortuna FF röd
-
05
14:00
sön
14:00
Vidablick IP A-plan 9-manna
Mörarps IF -
Fortuna FF svart
-
09
13:00
tor
13:00
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF svart
- Glumslövs FF
-
18
10:00
lör
10:00
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF röd
- Eskilsminne IF blå
-
19
13:00
sön
13:00
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF svart
- Landskrona BoIS
-
25
12:00
lör
12:00
Exercisfältet B-plan 9-manna
IK Wormo -
Fortuna FF svart
-
26
11:00
sön
11:00
Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
Ängelholms FF -
Fortuna FF röd
-
JUNI 2024
02
sön
00:00
Rydebäckshallen, Rydebäck
Fortuna FF röd
- Ospecificerat lag (10)
-
02
13:00
sön
13:00
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF svart
- Stattena IF vit
-
08
13:00
lör
13:00
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF röd
- Perstorp Bälinge IK
-
09
11:00
sön
11:00
Västergårds IP 3, 9-manna
Eskilsminne IF gul -
Fortuna FF svart
-
14
19:00
fre
19:00
Örebäcksvallen A-plan 9-manna
Båstads GIF vit -
Fortuna FF röd
-
16
13:00
sön
13:00
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF svart
- Borstahusens BK
-