SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P10
Hem
Seniorer
Herr-A
Herr B
U17
Dam-A
Fortuna IF / Dam div4
OldBoys
Fortuna FF Vän Bollen
Pojkar
P10
P11
P12
P13
P14
P15
P16
P17
Målvaktsträning
Flickor
F08-09
F10-11
F12-13
F14-15
F16-17
Utvecklingsgrupp Flick 07-08/09
Knattar
K18
K19
K20
Domare
Intranät
Tränarutbildningar
Styrelse
Kansli
Marknad
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Seniorer
Herr-A
Herr B
U17
Dam-A
Fortuna IF / Dam div4
OldBoys
Fortuna FF Vän Bollen
Pojkar
P10
P11
P12
P13
P14
P15
P16
P17
Målvaktsträning
Flickor
F08-09
F10-11
F12-13
F14-15
F16-17
Utvecklingsgrupp Flick 07-08/09
Knattar
K18
K19
K20
Domare
Intranät
Tränarutbildningar
Styrelse
Kansli
Marknad
Fortuna FF
- Tillsammans är vi
P10
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: DM P14 grp.16
2023: P13 Nordvästra A, vår
2023: P13 Nordvästra B2, höst
2023: P13 Nordvästra C2, vår
2023: P13 Nordvästra C3, höst
2022: P12 Nordvästra C2, höst
2022: P12 Nordvästra C2, vår
2022: P12 Nordvästra C3, höst
2022: P12 Nordvästra C3, vår
2021: P11 Nordvästra A, höst
2021: P11 Nordvästra A, vår
2021: P11 Nordvästra B3, vår
2021: P11 Nordvästra C2, höst
2021: P11 Nordvästra C2, vår
2020: P10 Nordvästra B3, höst
2020: P10 Nordvästra B3, vår
2020: P10 Nordvästra C2, höst
2020: P10 Nordvästra C3, höst
2020: P10 Nordvästra C3, vår
2019: P9 Nordvästra A, vår
2019: P9 Nordvästra B2, höst
2019: P9 Nordvästra B2, vår
2019: P9 Nordvästra B3, höst
2019: P9 Nordvästra B3, vår
2019: P9 Nordvästra C2, höst
DECEMBER 2023
17
11:00
sön
11:00
Rydebäcks IP KG
Fortuna Fotbollsförening P10
- IK Wormo
-
FEBRUARI 2024
04
13:00
sön
13:00
Rydebäcks IP KG
Fortuna Fotbollsförening P10
- Råå IF
-
04
15:00
sön
15:00
Rydebäcks IP KG
Fortuna Fotbollsförening P10
- Råå IF
-
10
13:00
lör
13:00
Borgeby IP Plan E
Bjärred -
Fortuna Fotbollsförening P10
-
10
14:45
lör
14:45
Borgeby IP
Bjärred IF -
Fortuna Fotbollsförening
-
MARS 2024
02
09:30
lör
09:30
Rydebäcks IP, konstgräs 9-manna
Fortuna FF
- Helsingborgs IF
3 - 3
09
10:00
lör
10:00
Rydebäcks IP, konstgräs 9-manna
Fortuna FF
- Höganäs BK
1 - 8
10
10:30
sön
10:30
Bortamatch
Glumslöv -
Fortuna Fotbollsförening P10
-
16
10:30
lör
10:30
Rydebäcks IP KG
Fortuna Fotbollsförening P10
- Gantofta
-
17
10:00
sön
10:00
Bjärshögs IP Konstgräs 9-manna
Åstorps FF -
Fortuna FF
4 - 3
23
11:15
lör
11:15
Bortamatch
Borstahusen -
Fortuna Fotbollsförening P10
-
31
10:30
sön
10:30
Hedens IP
Ramlösa Södra -
Fortuna Fotbollsförening
-