Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Fortuna FF
- Tillsammans är vi
P12

Matcher
FEBRUARI 2020
 
22
08:30
lör
08:30    
Bergahallen, Eslöv
Eslöv - Fortuna Fotbollsförening  -      
MAJ 2020
 
09
09:30
lör
09:30    
Örby Idrottsplats B-plan
Fortuna Fotbollsförening - Mörarps IF  -      
 
16
09:15
lör
09:15    
Västergårds IP
Eskilsminne IF - Fortuna Fotbollsförening  -      
 
24
09:30
sön
09:30    
Laröds IP
Hittarps IK - Fortuna Fotbollsförening  -      
JUNI 2020
 
13
09:15
lör
09:15    
Råå IP
Råå IF blå - Fortuna FF vit  -      
13
09:15
lör
09:15    
Råå IP
Råå IF Vit - Fortuna FF svart  -      
13
09:15
lör
09:15    
Örby Idrottsplats B-plan 2
Fortuna FF vit - Kullavägens BK Blå  -      
13
09:15
lör
09:15    
Örby Idrottsplats B-plan 2
Fortuna FF orange - Kullavägens BK svart  -      
AUGUSTI 2020
 
01
10:00
lör
10:00    
Bortamatch
Mörarps IF - Fortuna Fotbollsförening  -      
 
16
10:00
sön
10:00    
Örby Idrottsplats B-plan
Fortuna FF röd - Häljarps IF  -      
16
10:00
sön
10:00    
Örby Idrottsplats B-plan
Fortuna FF svart - Häljarps IF  -      
 
23
12:00
sön
12:00    
Rydebäcks IP, konstgräs
Fortuna FF röd - Ängelholms FF gul  -      
23
13:00
sön
13:00    
Rydebäcks IP, konstgräs
Fortuna FF svart - Helsingborgs AIS  -      
 
29
10:00
lör
10:00    
Höganäs Sportcenter D-5
Höganäs BK 2 - Fortuna FF svart  -      
30
14:00
sön
14:00    
Bjärshögs IP Konstgräs
Åstorps FF vit - Fortuna FF röd  -      
SEPTEMBER 2020
 
06
10:00
sön
10:00    
Västergårds IP 7, konstgräs
Högaborgs BK - Fortuna FF svart  -      
 
07
18:30
mån
18:30    
Ryavallen C-plan 7-manna 1
Ekets GoIF - Fortuna FF röd  -      
13
10:00
sön
10:00    
Rydebäcks IP
Fortuna FF svart - Helsingborg City FC  -      
13
11:00
sön
11:00    
Rydebäcks IP
Fortuna FF röd - Vedby/Rönne IF svart  -      
 
20
10:00
sön
10:00    
Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF bl - Fortuna FF röd  -      
20
13:30
sön
13:30    
Laröds IP E-plan
Hittarps IK blå - Fortuna FF svart  -      
 
27
10:00
sön
10:00    
Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 1
Fortuna FF svart - Eskilsminne IF grön  -      
27
11:00
sön
11:00    
Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 1
Fortuna FF röd - Klippans FF  -      
OKTOBER 2020
 
03
09:00
lör
09:00    
Höganäs Sportcenter
Höganäs Kamratcupen - Fortuna Fotbollsförening  -      
04
10:00
sön
10:00    
Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF bl - Fortuna FF röd  -      
04
13:30
sön
13:30    
Laröds IP F-plan
Hittarps IK blå - Fortuna FF svart  -      
 
Våra sponsorer