SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Fortuna FF
- Tillsammans är vi

Kommande matcher
AUGUSTI 2022
 
17
19:00
ons
19:00    
F08-09, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
F08-09 » 
Ängelholms FF - Fortuna FF (F13)
  -      
17
19:15
ons
19:15    
OldBoys, Örbyvallen A-plan
OldBoys » 
Fortuna FF - Skäldervikens IF
  -      
19
18:30
fre
18:30    
P10, Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Teckomatorps SK - Fortuna FF röd
  -      
20
08:00
lör
08:00    
K16, Uppåkravallen, Hjärup
K16 » 
Hjärup - Fortuna Fotbollsförening
  -      
20
10:00
lör
10:00    
F10-11, Toftavallen B-plan 7-manna 2
F10-11 » 
Ödåkra IF grön - Fortuna FF (F11)
  -      
20
10:00
lör
10:00    
F12-13, Råå IP B-plan 7-manna
F12-13 » 
Råå IF vit - Fortuna FF Röd
  -      
20
10:00
lör
10:00    
P12, Häljarps IP C-plan 7-manna
P12 » 
Häljarps IF vit - Fortuna FF vit
  -      
20
10:00
lör
10:00    
P14, Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
P14 » 
Helsingborg City FC - Fortuna FF vit
  -      
20
11:00
lör
11:00    
P11, Hedens IP plan 2 Helsingborg
P11 » 
Råå IF blå - Fortuna FF röd
  -      
20
11:15
lör
11:15    
F10-11, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
F10-11 » 
Ängelholms FF gul - Fortuna FF (F12)
  -      
20
13:00
lör
13:00    
Domare, Örby Idrottsplats A-plan (9-manna)
Domare » 
Fortuna FF (P14) - Stattena IF blå
  -      
20
13:00
lör
13:00    
P08, Örbyvallen A-plan 9-manna
P08 » 
Fortuna FF svart - Stattena IF blå
  -      
20
14:00
lör
14:00    
Herr-A, Dösjöbro IP A-plan
Herr-A » 
Dösjöbro IF - Fortuna FF
  -      
20
16:00
lör
16:00    
F-17, Malmö IP
F-17 » 
FC Rosengård - Fortuna FF (F15)
  -      
21
08:00
sön
08:00    
K16, Uppåkravallen, Hjärup
K16 » 
hjärup - Fortuna Fotbollsförening
  -      
21
10:00
sön
10:00    
Domare, Rydebäcks IP, gräsplan 5-manna
Domare » 
Fortuna FF (F8 svart) - Råå IF vit
  -      
21
10:00
sön
10:00    
Domare, Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
Domare » 
Fortuna FF (P12 svart) - Glumslövs FF
  -      
21
10:00
sön
10:00    
Domare, Rydebäcks IP, gräsplan 5-manna
Domare » 
Fortuna FF (P8 röd) - Hittarps IK blå
  -      
21
10:00
sön
10:00    
F14-15, Rydebäcks IP, gräsplan 5-manna
F14-15 » 
Fortuna FF svart - Råå IF vit
  -      
21
10:00
sön
10:00    
F14-15, Exercisfältet A-plan 5-manna 2
F14-15 » 
BK Fram - Fortuna FF röd
  -      
21
10:00
sön
10:00    
P12, Rydebäcks IP A-plan 1 (5-7-manna)
P12 » 
Fortuna FF Svart - Glumslövs FF
  -      
21
10:00
sön
10:00    
P14, Ulkavallen IP B-plan 5-manna 1
P14 » 
Borstahusens BK röd - Fortuna FF svart
  -      
21
10:00
sön
10:00    
P14, Rydebäcks IP, gräsplan 5-manna
P14 » 
Fortuna FF röd - Hittarps IK blå
  -      
21
11:00
sön
11:00    
Domare, Rydebäcks IP, gräsplan 5-manna
Domare » 
Fortuna FF (P13 svart) - Helsingborgs AIS
  -      
21
11:00
sön
11:00    
Domare, Rydebäcks IP, gräsplan 5-manna
Domare » 
Fortuna FF (P13 röd) - Helsingborgs IF blå
  -      
21
11:00
sön
11:00    
F12-13, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
F12-13 » 
Ängelholms FF - Fortuna FF svart
  -      
21
11:00
sön
11:00    
P09, Västergårds IP 13, 9-manna
P09 » 
Eskilsminne IF svart - Fortuna FF svart
  -      
21
11:00
sön
11:00    
P09, Åbyvallen, Klippan B-plan
P09 » 
Klippans Förenade FF - Fortuna FF röd
  -      
21
11:00
sön
11:00    
P12, Västergårds IP 4, 7-manna
P12 » 
Eskilsminne IF blå - Fortuna FF röd
  -      
21
11:00
sön
11:00    
P13 , Rydebäcks IP, gräsplan 5-manna
P13 » 
Fortuna FF svart - Helsingborgs AIS
  -      
21
11:00
sön
11:00    
P13 , Rydebäcks IP, gräsplan 5-manna
P13 » 
Fortuna FF röd - Helsingborgs IF blå
  -      
21
11:30
sön
11:30    
Domare, Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
Domare » 
Fortuna FF (P11 vit) - IK Wormo vit
  -      
21
11:30
sön
11:30    
P11, Rydebäcks IP A-plan 2 (5-7-manna)
P11 » 
Fortuna FF vit - IK Wormo vit
  -      
21
12:00
sön
12:00    
F-17, Husiegårds IP A-plan
F-17 » 
Husie IF - Fortuna FF (F17)
  -      
21
12:00
sön
12:00    
F08-09, Teckomatorps IP, konstgräs 9-manna
F08-09 » 
Teckomatorps SK - Fortuna FF (F14)
  -      
21
12:00
sön
12:00    
P10, Bållevi A-plan 7-manna 2
P10 » 
Helsingborg Östra IF svart - Fortuna FF svart
  -      
21
13:00
sön
13:00    
Domare, Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
Domare » 
Fortuna FF (P11 svart) - Hittarps IK svart
  -      
21
13:00
sön
13:00    
P11, Rydebäcks IP A-plan 1 (5-7-manna)
P11 » 
Fortuna FF svart - Hittarps IK svart
  -      
21
15:00
sön
15:00    
Dam-A, Sparbanksarenan A-plan
Dam-A » 
Vinslövs IF - Fortuna FF
  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
AUGUSTI 2022
 
14
16:00
sön
16:00    
OldBoys, Örbyvallen A-plan
OldBoys » 
Fortuna FF - Ödåkra IF
  -      
14
11:00
sön
11:00    
F08-09, Ryvallen B-plan 9-manna
F08-09 » 
Allerums GIF - Fortuna FF (F14)
  -      
13
13:00
lör
13:00    
Dam-A, Rydebäcks IP
Dam-A » 
Fortuna FF - IFK Osby
  -      
13
10:00
lör
10:00    
P11, Råå IP, B-plan
P11 » 
Råå IF - Fortuna Fotbollsförening
  -      
12
19:00
fre
19:00    
Herr-A, Rydebäcks IP, gräsplan
Herr-A » 
Fortuna FF - Västra Karups IF
5  -  1  
12
18:30
fre
18:30    
Domare, Örby Idrottsplats A-plan (9-manna)
Domare » 
Fortuna FF (F14) - Vikens IK
  -      
12
18:30
fre
18:30    
F08-09, Örby Idrottsplats A-plan (9-manna)
F08-09 » 
Fortuna FF (F14) - Vikens IK
0  -  2  
08
19:00
mån
19:00    
Herr-A, Råå IP A-plan
Herr-A » 
Råå IF - Fortuna FF
2  -  1  
 
07
17:00
sön
17:00    
OldBoys, Vejby IP A-Plan
OldBoys » 
Vejby IF - Fortuna FF
3  -  0  
07
16:00
sön
16:00    
P10, Harlyckans IP, plan 2A
P10 » 
Laholms FK - Fortuna Fotbollsförening
  -      

  Fler spelade matcher >>
 
Våra sponsorer