SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Fortuna FF
- Tillsammans är vi

Kommande matcher
MARS 2024
 
01
18:45
fre
18:45    
Domare, Rydebäcks IP KG
Domare » 
Fortuna Fotbollsförening - Råå IF
  -      
01
19:00
fre
19:00    
F08-09, Rydebäcks IP KG
 
F08-09 » 
Fortuna Fotbollsförening F08-09 - Råå IF
  -      
02
08:45
lör
08:45    
P14, Örevångs IP, Glumslöv
 
P14 » 
Glumslöv - Fortuna Fotbollsförening P14
  -      
02
09:30
lör
09:30    
P10, Rydebäcks IP, konstgräs 9-manna
P10 » 
Fortuna FF - Helsingborgs IF
  -      
02
10:00
lör
10:00    
P13 , Hedens IP
P13 » 
Fortuna Fotbollsförening - Råå
  -      
02
10:30
lör
10:30    
P12, Hedens IP
P12 » 
Råå IF Träningsmatch - Fortuna Fotbollsförening
  -      
02
11:00
lör
11:00    
F10-11, Harlyckan 3 Konstgräs
F10-11 » 
Eskilsminne - Fortuna Fotbollsförening
  -      
02
11:00
lör
11:00    
F10-11, Harlyckan 3, konstgräs
F10-11 » 
Eskilsminne IF - Fortuna FF
  -      
02
13:00
lör
13:00    
P14, Toftavallen, Ödåkra
 
P14 » 
Ödåkra - Fortuna Fotbollsförening P14
  -      
03
sön
00:00    
U17, Rydebäcks IP, konstgräs
U17 » 
Fortuna FF - Skäldervikens IF
  -      
03
11:00
sön
11:00    
F08-09, Ivöstrand idrottsområde, Bromölla MultiCopy Arena, 11-manna
F08-09 » 
Ifö Bromölla IF - Fortuna FF
  -      
03
11:00
sön
11:00    
F10-11, Västergårds IP
 
F10-11 » 
Eskilsminne IF - Fortuna Fotbollsförening F10-11
  -      
03
12:00
sön
12:00    
Herr-A, Rydebäcks IP, konstgräs
Herr-A » 
Fortuna FF (4) - Kvidinge IF (5)
  -      
03
13:00
sön
13:00    
Dam-A, Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
Dam-A » 
Kullabygdens DFF (3) - Fortuna FF (3)
  -      
03
15:00
sön
15:00    
Fortuna IF / Dam div4, Åbyvallen, Klippan
 
Träningsmatch Ljungbyhed - Fortuna Fotbollsförening **** Fortuna IF / Dam div  -      
03
17:00
sön
17:00    
Domare, Rydebäcks IP KG
Domare » 
Fortuna Fotbollsförening - Eskilsminne IF
  -      
03
17:00
sön
17:00    
P11, Rydebäcks IP KG
P11 » 
Fortuna Fotbollsförening - Eskilsminne IF
  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
FEBRUARI 2024
 
29
18:00
tor
18:00    
P13 , Hedens IP, Plan 7
 
P13 » 
Fortuna Fotbollsförening P13 - Råå IF
  -      
 
25
12:00
sön
12:00    
Fortuna IF / Dam div4, Rydebäcks IP KG
 
Fortuna Fotbollsförening **** Fortuna IF / Dam div - Träningsmatch Allerum Dam  -      
25
09:00
sön
09:00    
P12, Västergårds IP
P12 » 
Eskilsminne IF Träningsmatch - Fortuna Fotbollsförening P12
  -      
25
09:00
sön
09:00    
P13 , Västergårds IP
P13 » 
Eskilsminne DIF - Fortuna FF P2012
  -      
24
14:00
lör
14:00    
Herr-A, Harlyckan 3, konstgräs
Herr-A » 
Högaborgs BK (2) - Fortuna FF (4)
7  -  0  
 
18
16:00
sön
16:00    
Dam-A, Rydebäcks IP KG
Dam-A » 
Fortuna Fotbollsförening *** Dam-A - Eskilsminne DFF
  -      
18
13:00
sön
13:00    
P14, Ulkavallen, Landskrona
 
P14 » 
Borstahusens BK - Fortuna FF
  -      
16
19:00
fre
19:00    
U17, Rydebäcks IP KG
 
U17 » 
Fortuna Fotbollsförening *****U17 - Svalövs BK/ Kågeröds BoIS
  -      
12
20:00
mån
20:00    
Dam-A, Rydebäcks IP KG
 
Dam-A » 
Fortuna Fotbollsförening *** Dam-A - Västra karup
  -      
12
20:00
mån
20:00    
Dam-A, Rydebäcks IP, konstgräs
Dam-A » 
Fortuna FF (3) - Västra Karups IF (2)
7  -  1  

  Fler spelade matcher >>