Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Fortuna FF
- Tillsammans är vi

Kommande matcher
AUGUSTI 2019
 
22
18:30
tor
18:30    
F17, Nya Träningsplanerna
F17 » 
Ängelholms FF - Fortuna FF F16
  -      
22
19:00
tor
19:00    
Dam-A, Ryvallen A-plan
Dam-A » 
Allerums GIF - Fortuna FF
  -      
23
17:45
fre
17:45    
F08-09, Råå IP B-plan 7-manna
F08-09 » 
Råå IF - Fortuna FF röd
  -      
23
18:00
fre
18:00    
P09, Bållevi A-plan 7-manna 2
P09 » 
Helsingborg Östra IF - Fortuna FF svart
  -      
23
18:30
fre
18:30    
Herr-A, Åbyvallen, Klippan A-plan
Herr-A » 
Klippans FF - Fortuna FF
  -      
23
18:30
fre
18:30    
P05, Rydebäcks IP
P05 » 
Fortuna FF röd - Högaborgs BK grön
  -      
23
18:30
fre
18:30    
P06, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
P06 » 
Ängelholms FF blå - Fortuna FF svart
  -      
24
11:00
lör
11:00    
P06, Ulkavallen IP A-plan 9-manna
P06 » 
Borstahusens BK 1 - Fortuna FF röd
  -      
24
11:00
lör
11:00    
P07, Örbyvallen B-plan 7-manna 1
P07 » 
Fortuna FF röd - Vejby IF 1
  -      
24
11:00
lör
11:00    
P08, Örbyvallen B-plan 7-manna 2
P08 » 
Fortuna FF svart - Högaborgs BK
  -      
24
11:00
lör
11:00    
P09, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P09 » 
Ramlösa Södra IF vit - Fortuna FF röd
  -      
24
13:00
lör
13:00    
F07, Rydebäcks IP
F07 » 
Fortuna FF röd - Strövelstorps GIF
  -      
24
15:00
lör
15:00    
F05, Laröds IP plan 3 konstgräs
F05 » 
Hittarps IK 1 - Fortuna FF röd
  -      
24
15:00
lör
15:00    
F06, Laröds IP plan 2 konstgräs
F06 » 
Hittarps IK röd - Fortuna FF
  -      
25
11:00
sön
11:00    
F07, Örbyvallen B-plan 7-manna 1
F07 » 
Fortuna FF svart - Båstads GIF
  -      
25
11:45
sön
11:45    
P07, Rydebäcks IP
P07 » 
Fortuna FF svart - Svalövs BK
  -      
25
11:45
sön
11:45    
P10, Rydebäcks IP
P10 » 
Fortuna FF vit - Svalövs BK 2
  -      
25
11:45
sön
11:45    
P10, Rydebäcks IP
P10 » 
Fortuna FF svart - Gantofta IF
  -      
25
12:00
sön
12:00    
P08, Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
P08 » 
Perstorp Bälinge IK - Fortuna FF röd
  -      
25
13:00
sön
13:00    
J-lag, Örbyvallen A-plan
J-lag » 
Fortuna FF 1 - Råå IF 2
  -      
25
13:00
sön
13:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Stattena IF 2 - Fortuna FF röd
  -      
25
14:00
sön
14:00    
F05, Hyllie IP konstgräs
F05 » 
Hyllie IK vit - Fortuna FF svart
  -      
25
14:00
sön
14:00    
F06, Hyllie IP konstgräs
F06 » 
Hyllie IK vit - Fortuna FF svart
  -      
25
14:15
sön
14:15    
P05, Rydebäcks IP
P05 » 
Fortuna FF svart - Ängelholms FF blå
  -      
25
16:00
sön
16:00    
F17, Asarums IP A-plan
F17 » 
Asarums IF FK - Fortuna FF F17
  -      
25
16:00
sön
16:00    
P04, Rydebäcks IP A-plan 1
P04 » 
Fortuna FF - Klippans FF blå
  -      
25
17:00
sön
17:00    
OldBoys, Skäldervikens IP A-plan
OldBoys » 
Skäldervikens IF - Fortuna FF
  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
AUGUSTI 2019
 
19
18:00
mån
18:00    
P07, Exercisfältet D-plan
P07 » 
IK Wormo blå - Fortuna FF svart
  -      
 
18
18:00
sön
18:00    
J-lag, Ryavallen B-plan
J-lag » 
Ekets GoIF - Fortuna FF 1
1  -  4  
18
16:00
sön
16:00    
OldBoys, Örbyvallen A-plan
OldBoys » 
Fortuna FF - Vejby IF
2  -  2  
18
14:00
sön
14:00    
F07, Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
F07 » 
Ängelholms FF - Fortuna FF röd
0  -  0  
18
13:30
sön
13:30    
F17, Rydebäcks IP
F17 » 
Fortuna FF F16 - BK Höllviken
9  -  0  
18
12:00
sön
12:00    
K13 , Uppåkravallen, Hjärup
 
K13 » 
Uppåkra Bilia Cup - Fortuna Fotbollsförening
  -      
18
12:00
sön
12:00    
P09, Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 2
P09 » 
Fortuna FF röd - Dösjöbro IF röd
  -      
18
11:45
sön
11:45    
F08-09, Rydebäcks IP
F08-09 » 
Fortuna FF röd - Hjärnarps GIF
  -      
18
11:45
sön
11:45    
P10, Rydebäcks IP
P10 » 
Fortuna FF röd - Åstorps FF blå
  -      
18
11:30
sön
11:30    
P07, Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
P07 » 
Lunds BK blå - Fortuna FF röd
  -      

  Fler spelade matcher >>
 
Våra sponsorer