Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Fortuna FF
- Tillsammans är vi

Kommande matcher
OKTOBER 2019
 
16
17:45
ons
17:45    
P06, Örbyvallen A-plan 9-manna
P06 » 
Fortuna FF röd - Eskilsminne IF gul
  -      
16
19:15
ons
19:15    
P05, Rydebäcks IP, konstgräs 9-manna
P05 » 
Fortuna FF röd - Landskrona BoIS
  -      
18
18:30
fre
18:30    
F06, Höganäs Sportcenter B-plan 9-manna
F06 » 
Kullabygdens DFF - Fortuna FF
  -      
18
18:30
fre
18:30    
J-lag, Skäldervikens IP A-plan
J-lag » 
Skäldervikens IF - Fortuna FF 1
  -      
19
10:30
lör
10:30    
F05, Rydebäcks IP, konstgräs
F05 » 
Fortuna FF röd - Kullabygdens DFF
  -      
19
11:00
lör
11:00    
P07, Örby "Träningsmatch"
P07 » 
Fortuna FF P07 - Ramlösa Södra IF
  -      
19
14:00
lör
14:00    
Herr-A, Rydebäcks IP
Herr-A » 
Fortuna FF - Glumslövs FF
  -      
19
15:30
lör
15:30    
F17, Örbyvallen A-plan
F17 » 
Fortuna FF F16 - Vanneberga IF
  -      
20
10:00
sön
10:00    
P08, Bortamatch
P08 » 
Varberg BoIS - INSTÄLLT - Turnering Varberg
  -      
20
11:00
sön
11:00    
F05, Rydebäcks IP
F05 » 
Fortuna FF svart - BK Höllviken vit
  -      
20
11:00
sön
11:00    
F06, Rydebäcks IP
F06 » 
Fortuna FF svart - BK Höllviken vit
  -      
20
11:00
sön
11:00    
P07, Örby "Träningsmatch"
 
P07 » 
Fortuna FF P07 - IF Lödde
  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
OKTOBER 2019
 
13
17:00
sön
17:00    
OldBoys, Harlyckan 3, konstgräs
OldBoys » 
Högaborgs BK - Fortuna FF
  -      
13
14:00
sön
14:00    
Dam-A, Rydebäcks IP A-plan
Dam-A » 
Fortuna Fotbollsförening - Asmundtorps IF
  -      
13
13:30
sön
13:30    
J-lag, Örbyvallen A-plan
J-lag » 
Fortuna FF 1 - Tyringe IF
7  -  0  
13
11:45
sön
11:45    
P07, Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 2
P07 » 
Fortuna FF svart - Dösjöbro IF vit
  -      
13
11:45
sön
11:45    
P10, Rydebäcks IP A-plan
P10 » 
Fortuna FF vit - Hittarps IK vit
  -      
13
11:45
sön
11:45    
P10, Rydebäcks IP A-plan
P10 » 
Fortuna FF svart - Borstahusens BK
  -      
13
11:30
sön
11:30    
P06, Tolvans IP B-plan 9-manna
P06 » 
IF Lödde svart - Fortuna FF svart
3  -  3  
13
11:00
sön
11:00    
F08-09, Västergårds IP 6
F08-09 » 
Eskilsminne IF gul - Fortuna FF röd
  -      
13
11:00
sön
11:00    
P08, Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 2
P08 » 
Fortuna FF röd - Eskilsminne IF gul
  -      
13
10:00
sön
10:00    
F05, Olympiafältet Plan 9
F05 » 
Stattena IF blå - Fortuna FF röd
1  -  3  

  Fler spelade matcher >>
 
Våra sponsorer