SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Fortuna FF
- Tillsammans är vi
F10-11

Matcher
DECEMBER 2021
 
11
10:00
lör
10:00    
Västergårds IP
Eskilsminne IF - Fortuna Fotbollsförening  -      
FEBRUARI 2022
 
06
11:00
sön
11:00    
Jonstorp
Jonstorps IF - Fortuna Fotbollsförening  -      
 
13
10:00
sön
10:00    
Rydebäcks IP KG
Fortuna Fotbollsförening - IK Wormo  -      
MARS 2022
 
06
11:00
sön
11:00    
Laröds IP
Hittarps IK - Fortuna Fotbollsförening  -      
 
13
10:30
sön
10:30    
Rydebäcks IP KG
Fortuna Fotbollsförening - Vikens IK  -      
 
20
10:30
sön
10:30    
Rydebäcks IP KG 1
Fortuna Fotbollsförening - Malmö FF  -      
APRIL 2022
 
10
09:30
sön
09:30    
Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 2
Fortuna FF - Billesholms IK  -      
 
17
12:00
sön
12:00    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Stattena IF - Fortuna FF  -      
 
18
10:45
mån
10:45    
Rydebäcks IP
Fortuna FF - Ödåkra IF grön  -      
23
10:00
lör
10:00    
Örby Idrottsplats A-plan 2 (7-manna)
Fortuna FF - Ljungbyheds IF (F13)  -      
24
11:30
sön
11:30    
Rydebäcks IP
Fortuna FF - Helsingborgs IF  -      
 
30
10:00
lör
10:00    
Svalövs IP 7-manna
Svalövs BK - Fortuna FF  -      
MAJ 2022
 
01
11:00
sön
11:00    
Rydebäcks IP
Fortuna FF - Landskrona BoIS  -      
 
08
11:00
sön
11:00    
Rydebäcks IP
Fortuna FF - Eskilsminne IF gul  -      
08
13:00
sön
13:00    
Uggleplan, Perstorp C-plan
Perstorp Bälinge IK - Fortuna FF  -      
 
14
13:00
lör
13:00    
Laröds IP C-plan, konstgräs 7-manna
Hittarps IK röd - Fortuna FF  -      
 
20
18:30
fre
18:30    
Odenvallen A-plan 7-manna 1
Röstånga IS - Fortuna FF  -      
22
12:00
sön
12:00    
Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
Fortuna FF - IK Wormo  -      
JUNI 2022
 
02
17:45
tor
17:45    
Örby Vallen
Fortuna Fotbollsförening - IK Wormo  -      
04
12:00
lör
12:00    
Vikvalla B-plan 7-manna 2
Vikens IK blå - Fortuna FF  -      
05
12:30
sön
12:30    
Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
Fortuna FF - Höganäs BK  -      
 
11
10:00
lör
10:00    
Hyllinge IP B-plan 7-manna 1
Hyllinge GIF - Fortuna FF  -      
12
10:00
sön
10:00    
Rydebäcks IP
Fortuna FF - Jonstorps IF FK  -      
AUGUSTI 2022
 
20
10:00
lör
10:00    
Toftavallen B-plan 7-manna 2
Ödåkra IF grön - Fortuna FF (F11)  -      
20
11:15
lör
11:15    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
Ängelholms FF gul - Fortuna FF (F12)  -      
 
28
10:00
sön
10:00    
Rydebäcks IP A-plan 2 (5-7-manna)
Fortuna FF (F11) - Eskilsminne IF gul  -      
28
11:30
sön
11:30    
Rydebäcks IP A-plan 1 (5-7-manna)
Fortuna FF (F12) - Råå IF ljusblå  -      
SEPTEMBER 2022
 
11
09:30
sön
09:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF - Fortuna FF (F11)  -      
11
11:00
sön
11:00    
Landskrona IP D-plan 7-manna
Landskrona BoIS - Fortuna FF (F12)  -      
 
17
13:00
lör
13:00    
Rydebäcks IP A-plan 1 (5-7-manna)
Fortuna FF (F12) - Perstorp Bälinge IK  -      
18
11:30
sön
11:30    
Rydebäcks IP A-plan 1 (5-7-manna)
Fortuna FF (F11) - IK Wormo  -      
 
24
10:00
lör
10:00    
Svalövs IP 7-manna
Svalövs BK - Fortuna FF (F11)  -      
25
10:00
sön
10:00    
Odenvallen A-plan 7-manna 1
Röstånga IS - Fortuna FF (F12)  -      
OKTOBER 2022
 
02
10:00
sön
10:00    
Örbyvallen B-plan 7-manna 1
Fortuna FF (F11) - Vikens IK blå  -      
02
11:30
sön
11:30    
Örbyvallen B-plan 7-manna 1
Fortuna FF (F12) - Höganäs BK  -      
 
08
10:00
lör
10:00    
Hyllinge IP B-plan 7-manna 2
Hyllinge GIF - Fortuna FF (F12)  -      
08
10:00
lör
10:00    
Ljungavallen A-plan 7-manna 2
Ljungbyheds IF - Fortuna FF (F11)  -      
 
16
10:00
sön
10:00    
Rydebäcks IP A-plan 2 (5-7-manna)
Fortuna FF (F11) - Hittarps IK vit  -      
16
11:30
sön
11:30    
Rydebäcks IP A-plan 1 (5-7-manna)
Fortuna FF (F12) - Billesholms IK  -      
 
Våra sponsorer