SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Fortuna FF
- Tillsammans är vi
F10-11

Matcher
DECEMBER 2023
 
02
13:00
lör
13:00    
Laröds IP
 
Hittarps IK - Fortuna Fotbollsförening F10-11  -      
JANUARI 2024
 
21
11:00
sön
11:00    
Rydebäcks IP KG
 
Fortuna Fotbollsförening F10-11 - Ödåkra IF  -      
FEBRUARI 2024
 
04
11:00
sön
11:00    
Rydebäcks IP KG
 
Fortuna Fotbollsförening F10-11 - IK Wormo  -      
MARS 2024
 
02
11:00
lör
11:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF - Fortuna FF3  -  1  
03
11:00
sön
11:00    
Västergårds IP
 
Eskilsminne IF - Fortuna Fotbollsförening F10-11  -      
 
09
11:00
lör
11:00    
Valhall Park, konstgräs
Skäldervikens IF - Fortuna FF 1  -  2  
10
16:00
sön
16:00    
Ulkavallen, Landskrona
Borstahusens bk - Fortuna Fotbollsförening  -      
 
16
13:00
lör
13:00    
Rydebäcks IP, konstgräs 9-manna
Fortuna FF - Hittarps IK5  -  3  
17
11:30
sön
11:30    
Smörlyckan
 
Lunds FF - Fortuna Fotbollsförening F10-11  -      
APRIL 2024
 
06
15:00
lör
15:00    
Laröds IP
Hittarps IF - Fortuna Fotbollsförening  -      
06
15:00
lör
15:00    
Laröds IP
Hittarps IF - Fortuna Fotbollsförening  -      
 
10
18:30
ons
18:30    
Höganäs Sportcenter Plan Norr 9-manna
Höganäs BK - Fortuna FF svart1  -  1  
12
17:00
fre
17:00    
Rydebäcks IP KG
Fortuna Fotbollsförening - Malmö FF  -      
 
17
18:30
ons
18:30    
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF röd - Vejby IF7  -  11
20
14:00
lör
14:00    
Olympiafältet Plan 8 9-manna
Stattena IF - Fortuna FF röd1  -  2  
 
24
19:00
ons
19:00    
Örby Vallen Plan B
Fortuna FF - FC Staffanstorp 0  -  9  
27
10:00
lör
10:00    
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF röd - Kullavägens BK7  -  0  
27
15:00
lör
15:00    
Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
Hittarps IK röd - Fortuna FF svart6  -  1  
MAJ 2024
 
03
18:30
fre
18:30    
Söndrums IP D
BK Astrio - Fortuna FF röd6  -  4  
05
14:00
sön
14:00    
Vidablick IP A-plan 9-manna
Mörarps IF - Fortuna FF svart1  -  8  
 
09
13:00
tor
13:00    
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF svart - Glumslövs FF 4  -  6  
11
13:00
lör
13:00    
Laröds IP
Fortuna Fotbollsförening - Hittarp  -      
 
18
10:00
lör
10:00    
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF röd - Eskilsminne IF blå5  -  12
19
13:00
sön
13:00    
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF svart - Landskrona BoIS10  -  2  
 
24
18:30
fre
18:30    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
Ängelholms FF - Fortuna FF röd3  -  0  
25
12:00
lör
12:00    
Exercisfältet B-plan 9-manna
IK Wormo - Fortuna FF svart9  -  2  
JUNI 2024
 
02
13:00
sön
13:00    
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF svart - Stattena IF vit9  -  2  
 
08
13:00
lör
13:00    
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF röd - Perstorp Bälinge IK 5  -  1  
09
11:00
sön
11:00    
Västergårds IP 3, 9-manna
Eskilsminne IF gul - Fortuna FF svart4  -  3  
 
14
19:00
fre
19:00    
Örebäcksvallen konstgräs 9-manna
Båstads GIF vit - Fortuna FF röd2  -  2  
16
13:00
sön
13:00    
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF svart - Borstahusens BK 15  -  1  
JULI 2024
 
05
10:00
fre
10:00    
Örby Idrottsplats A-plan
Alexandria - Fortuna Fotbollsförening0  -  13
 
29
10:00
mån
10:00    
Örby Idrottsplats B-plan
Fortuna Fotbollsförening - Helsingborgs IF  -      
AUGUSTI 2024
 
17
15:30
lör
15:30    
Örebäcksvallen A-plan 9-manna
Båstads GIF vit - Fortuna FF svart  -      
18
11:00
sön
11:00    
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF röd - Hittarps IK röd  -      
 
24
11:00
lör
11:00    
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF svart - Eskilsminne IF blå  -      
24
13:00
lör
13:00    
Skäldervikens IP B-plan 9-manna
Skäldervikens IF - Fortuna FF röd  -      
 
30
18:30
fre
18:30    
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF röd - Ängelholms FF blå  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
11:00
sön
11:00    
Uggleplan, Perstorp B-plan 9-manna
Perstorp Bälinge IK - Fortuna FF svart  -      
 
07
11:00
lör
11:00    
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF svart - IK Wormo   -      
07
11:00
lör
11:00    
Vejby IP B-plan 9-manna
Vejby IF - Fortuna FF röd  -      
 
13
18:30
fre
18:30    
Munka IP B-plan 9-manna
Munka Ljungby IF - Fortuna FF svart  -      
15
11:00
sön
11:00    
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF röd - Vikens IK  -      
 
21
13:00
lör
13:00    
Laröds IP D-plan
Hittarps IK svart - Fortuna FF svart  -      
22
sön
00:00    
Rydebäcks IP A-plan
Fortuna FF röd - Ospecificerat lag (10)  -      
 
28
11:00
lör
11:00    
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF svart - Ljungbyheds IF (F15)  -      
29
16:00
sön
16:00    
Söndrums IP C
BK Astrio - Fortuna FF röd  -      
OKTOBER 2024
 
04
18:30
fre
18:30    
Örbyvallen B-plan 9-manna
Fortuna FF röd - Höganäs BK   -      
05
10:00
lör
10:00    
Norrvalla IP plan 1
Kullavägens BK - Fortuna FF svart  -      
 
12
11:00
lör
11:00    
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF svart - Glumslövs FF   -      
13
12:00
sön
12:00    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
Stattena IF - Fortuna FF röd  -