SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Fortuna FF
- Tillsammans är vi
F12-13

Matcher
DECEMBER 2023
 
02
13:00
lör
13:00    
Malmö IP
FC Rosengård - Fortuna Fotbollsförening  -      
JANUARI 2024
 
28
11:00
sön
11:00    
Rydebäcks IP KG
Fortuna Fotbollsförening - Stehag AIF  -      
FEBRUARI 2024
 
04
13:00
sön
13:00    
Lilla Malmö IP 7 manna
FC Rosengård - Fortuna Fotbollsförening  -      
 
10
10:30
lör
10:30    
Borgeby IP
Borgeby FK - Fortuna Fotbollsförening F12-13  -      
11
11:00
sön
11:00    
Rydebäcks IP KG
Fortuna Fotbollsförening - FC Rosengårg  -      
MARS 2024
 
22
17:45
fre
17:45    
Ulkavallen, Landskrona
 
Borstahusen BK - Fortuna Fotbollsförening F12-13  -      
24
13:00
sön
13:00    
Lilla Malmö IP
FC Rosengård - Fortuna Fotbollsförening  -      
APRIL 2024
 
07
08:30
sön
08:30    
Hedens IP
Fortuna Fotbollsförening - Girlpower slutspel  -      
 
13
11:00
lör
11:00    
Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
Hittarps IK vit - Fortuna FF svart  -      
 
17
18:30
ons
18:30    
Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 1
Fortuna FF röd - Båstads GIF  -      
20
09:30
lör
09:30    
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF - Fortuna FF röd  -      
21
12:00
sön
12:00    
Örbyvallen B-plan 7-manna 1
Fortuna FF svart - Helsingborgs IF   -      
 
28
sön
00:00    
Bortamatch
Kullavägens BK - Fortuna FF svart  -      
28
12:00
sön
12:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2A
Råå IF orange - Fortuna FF röd  -      
MAJ 2024
 
04
12:00
lör
12:00    
Örbyvallen B-plan 7-manna 2
Fortuna FF svart - Eskilsminne IF randig  -      
05
11:30
sön
11:30    
Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
Fortuna FF röd - Vikens IK  -      
 
18
12:00
lör
12:00    
Norrlyckan A-plan 7-manna 1
Billesholms IK - Fortuna FF svart  -      
19
sön
00:00    
Bortamatch
- Fortuna FF röd  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Örbyvallen B-plan 7-manna 1
Fortuna FF röd - Eskilsminne IF gul  -      
26
12:00
sön
12:00    
Hedens IP, Helsingborg plan 2B
Råå IF ljusblå - Fortuna FF svart  -      
JUNI 2024
 
01
13:00
lör
13:00    
Laröds IP E-plan, 7-manna
Hittarps IK svart - Fortuna FF röd  -      
02
10:00
sön
10:00    
Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
Fortuna FF svart - Landskrona BoIS vit  -      
 
08
13:00
lör
13:00    
Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
Fortuna FF röd - Ängelholms FF gul  -      
09
13:00
sön
13:00    
Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
Fortuna FF svart - Hittarps IK vit  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 2
Helsingborgs IF - Fortuna FF svart  -      
16
10:00
sön
10:00    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF orange - Fortuna FF röd  -